Akaši Hroniku kursa II smarža un vēstījumi

Smaržas sastāvs:

  • pačūlija
  • apelsīns
  • bigārdija
  • mirte

Vēstījumi dalībniekiem:

Līga U., Arkturiāņu civilizācija

Tevī ielīs daudz zināšanu! Tās kā mirdzoši dimanti spulgos Tavā aurā! Tu izstaro gaismu!

Iveta, Vegas civilizācija

Katrs solis, ko Tu sper, ved Tevi tuvāk Tavai patiesajai būtībai! Baudi! Priecājies! Izlobi kādus jaunus savas esības slāņus!

Eiva, Zilā stara civilizācija

Atver sevī apslēptos dārgakmeņus! Ej un staro plašāk pasaulē!

Līga Š., Lyras civilizācija

Tu mirdzi kā maza zvaigznīte pie plašā debesjuma! Atceries savu patieso spēku, lielumu un bezgalīgo plašumu!

Linda, Nihalas civilizācija

Ieklausies savā pirmatnējā spēkā, jaudā, impulsos un instinktos! Gaismas potenciāls vēlas izpausties, izlauzties caur Tavu esību šeit, uz Zemes.

Ieva, Plejādes civilizācija

Gaismo! Staro! Redzi pati savu potenciālu un dalies ar to tālāk pasaulē! Tavs gaišums iegaismo arī citus un rada gaismas izplatīšanās/ viļņošanās tālāk efektu! Mirdzi!

Anita, Špikas civilizācija

Esi sveicināta šajā pašizziņsa ceļā! Tev atklāsies daudz jaunas informācijas, pieredzes un pavedienu! Turpini izzināt!

Ligita, Arkturiāņu civilizācija

Ļaujies pieredzei! Katra pieredze un katrs elements ir svarīgs!

Signe, Alfa Centaura civilizācija

Klausies vairāk tam, ko saka Tava sirds!

Mīlestībā!

Vēstījumos klātesoši Visuma Zināšanu glabātāji un sargātāji!

Akaši Hroniku kursa I smarža, vēstījumi, atsauksmes

Smaržas sastāvs:

  • dzintars
  • vīraks
  • sandals
  • laims

Vēstījumi dalībniekiem un atsauksmes pēc kursa:

Ina, Arbituriāņu civiizācija

Tu esi uz pareizā ceļa. Tas virziens, ko Tu esi izvēlējusies par savējo, tas atbilst Tavām šī brīža vibrācijām un ēnerģētikai. Gaismas būtnes Tevi rūpīgi pieskata un iedrošina.

Sanita, Polārzvaigznes civilizācija

Tavs Gaismas Kanāls ir ļoti dzidrs un tīrs. Tu vari translēt savu unikālo, autentisko informāciju. Šis kurss pastiprinās Tavu gaišzināšanu.

Aija, Kontario civilizācija

Tu esi kā gaismas stariņš  Zemes tumšajā naktī, turpini mirdzēt un starot un nest savu gaismu pasaulei. Cau Tavu silto smaidu, rokas pieskārienu vai maigo apskāvienu tiek raidītas enerģijas, kas šobrīd pasaulei ir ļoti vajadzīgas

Daiga, Polārzvaigznes civilizācija

Tu esi kā tāda bāka, kas rāda ceļu vētras laikā! Tava stabilitāte, miers, rāmums iedod arī apkārtējiem drošības un atbalsta sajūtu.  Tās izmaiņas, kas tiek raidītas, aktivizētas caur Tevi, ļauj atplaukt, atvērties plašāk savā krāšņujmā arī Tev pašai!

Atsauksme no Daigas:  Mana iepazīšanās ar Signi sākas ar čakru eļļām, tad dvēseles smarža un meistarklases. Vēlāk izgāju arī ēterisko eļļu kursu un Ākaši Hroniku kursu. Esmu ļoti pateicīga Tev, Signe par to, ka caur Tevi ieguvu instrumentus, kurus šobrīd pielietoju ikdienā. Zināšanas, ar kurām Tu dalījies bija ļoti strukturētas un labi saprotamas, tāpēc jebkurā brīdī atverot pierakstus var atrast nepieciešamo informāciju. Paldies!

Amanda, Zilā stara civilizācija

Atsauksme no Amandas:  Akaši kurss bija dāvana dvēseles daļu atgūšanai, dažādu Zvērestu atcelšanai, atvērās jaunas sadarbības, atnāca jaunas smaržas, atvērās jaunas pieredzes. Es aizgāju no darba, kas vairs nepiepilda, jo Signe palīdzēja atcelt zvērestus! Signe - tas, ko Tu dari, ir dievišķi, paldies Tev par iespējām, aktivācijam, dziedinājumu un par to ka esi!  Paldies! Paldies! Paldies! 

Arta, Vegas civilizācija

Esi viens no Gaismas darbiniekiem, kura galvenā misija un uzdevums ir nest tīrgaismas vibrācijas un dalīties ar mīlestību, un realizēt sevi jaunā laika formā – dot un dalīties ar pasauli ar savu unikālo vērtību, pienesumu, saviem īpašajiem talantiem un prasmēm, radīt savas autentiskās pieredzes un celt Zemes apziņas līmeni caur savu patieso sirds un dvēseles aicinājumu:

Atsauksme no Artas:  Akaši hroniku kurss man ļoti palīdzēja iemācīties uz lietām, cilvēkiem un situācijām skatīties no cita skatu punkta. Ieguvu “zoom out” sajūtu. Paldies!

Olga, Vegas civilizācija

Tu sāksi vērīgāk ieklausīties savā intuīcijā, sadzirdēt kādus klusus sirdsbalss čukstus. Un tad, kad Tu to tā pamatīgi un līdz mielēm pagaršosi, Tu vairs nevarēsi citādāk.  Tad kaut kāds pilnībā jauns virziens ienāks Tavā dzīvē!

Vineta,  Polārzvaigznes civilizācija

Šī Tava unikālā vibrācija ir vajadzīga Pasaulei! Radi! Staro no sevis tos dziļumus, tās bagātības, tās krāsas, kas ir Tevī. Lai top! Ir tapis!  Mīlestībā!

Zane, Alfa Centaura civilizācija

Paļaujies! Ļaujies! Tu piedzīvosi jaudīgus transformējošus procesus, kas ļaus Tev šo pasauli ieraudzīt pavisam citā gaismā, atspulgā!

Ērika, Vegas civilizācija

Elpot brīvi, tvert dzīvi viegli, rotaļīgi. Saglabāt šo tīro dievišķo gaismu sevī! Gaismas būtnes ieskauj Tevi. Tver! Baudi! Lido! Mīli! 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.